top of page
  • Facebook

Zapraszamy

ZAMIESZKAJ W ZABYTKOWYM WIATRAKU

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty turystycznej i noclegowej ośrodka Wiatrak. Jest to holenderski wiatrak z XVIII w. położony  w malowniczej i spokojnej okolicy, blisko morza – 4 km od Niechorza.

W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych, między innymi słynne ruiny kościoła w Trzęsaczu, nadmorskie klify.

Całkiem inny urlop nad morzem…

wśród pól, łąk, jeziora Liwia Łuża z pięknym szlakiem rowerowym (weźcie ze sobą rowery) a do tego w zabytkowym Wiatraku obiekcie doskonale przygotowanym na przyjęcie rodzin z dziećmi laureatem konkursu  „Miejsce z Klimatem”.

 

Wiatrak to wspaniały pomysł na ciekawe i niekonwencjonalne spędzenie czasu i dobry wypoczynek.

W 2012 roku Wiatrak w Lędzinie otrzymał Certyfikat Miejsce z Klimatem przyznany przez Forum Rozwoju Efektywnej Energii dla obiektu promującego nowoczesne źródła energii na terenach wiejskich i podmiejskich z czego jesteśmy bardzo dumni.

 

Pobyt w Wiatraku to wspaniały pomysł na ciekawe i niekonwencjonalne spędzenie czasu i dobry wypoczynek.

Ostatnio odwiedził
nas z Onet PODRÓŻE zobacz film

Strzałka

 Wiatrak w Lędzinie
Twój wakacyjny dom nad Bałtykiem

Wakacje w stylu slow

,,Na urlopie staramy się żyć na nieco zwolnionych obrotach, nastawiamy się na wypoczynek, ładowanie akumulatorów… Obiecujemy sobie, że poświęcimy więcej czasu na własne pasje i kontakt z bliskimi… To doskonały moment na zapoznanie się z coraz popularniejszym kierunkiem Slow Life, w myśl którego świadomie wybieramy i budujemy swoje życie oparte na harmonii, odrzucając ciągłą gonitwę i codzienność przypominającą scenariusz filmu sensacyjnego, w którym wszystko dzieje się z zawrotną szybkością.

 

Filozofia Slow Life nie tylko nakazuje zwolnić tempo, ale zachęca do skupienia się na najważniejszych w życiu wartościach nadających mu jakość: na miłości, przyjaźni i dobrych relacjach z ludźmi, poświęcaniu czasu na własne zainteresowania, na kontakt z przyrodą, ze zwierzętami” więcej na stronie

www.poradnikzdrowie.pl/wakacje-w-stylu-slow 

slowhop.jpg

Cały Zabytkowy Wiatrak
na wyłączność
 

Wakacje inne od wszystkich

Cały Wiatrak na wyłączność dla Twojej rodziny to pobyt dla maksymalnie13 osób.
 
W ofercie do wynajęcia jest:
6 sypialni z łóżkami, kuchnia w pełni wyposażona, 4 łazienki z prysznicami i pralką.


Na parterze znajduje się również romantyczny salon z kominkiem wyposażony w zabytkowe antyczne meble dla spędzenia miłych chwil oraz tv.


Pokój z osobnym wyjściem do ogrodu z meblami ogrodowymi i huśtawką.


A z każdego pokoju roztacza się piękny widok zza okiennic na całą okolicę a na horyzoncie morze i latarnią morską w Niechorzu. 

Do dyspozycji zielony teren przy Wiatraku, miejscem do grillowania, wakacyjne śniadania na trawie, plac zabaw dla dzieci. 

197031309_1896008910550168_7707089547006622390_n.jpg
bottom of page