top of page
093_wiatrak-w-ledzinie_fot-t-stolz.jpg

Duży zielony teren to nasz atut

Urlop nad morzem wśród pól, łąk, jeziora Liwia Łuża z pięknym szlakiem rowerowym a do tego w zabytkowym

Wiatraku laureatem konkursu który otrzymał  Certyfikat “Miejsce z Klimatem” – obiekcie doskonale przygotowanym na przyjęcie rodzin z dziećmi to wspaniały pomysł na ciekawe i niekonwencjonalne spędzenie czasu i dobry wypoczynek.

Teren zielony wokół Wiatraka to miejsce idealne do wypoczynku oraz spędzenia wolnego czasu, który uzupełnia  miejsce na grillowanie, meble ogrodowe na całym terenie, huśtawka.

Na całym terenie znajdują się do wypoczynku gości  meble ogrodowe, ławki i duże drewniane stoły np. do odpoczynku pod drzewami w upalne dni lub do relaksu z książką  huśtawka, można u nas zrobić grilla czy ognisko.

W przeciwności do innych ośrodków mamy bardzo dużo miejsca i zieleni, gdzie goście często opalają się na kocach

rozłożonych  na trawniku w pełnej swobodzie, a dla dzieci jest tu mnóstwo terenu do zabawy.

W pobliżu Wiatraka znajduje się wiele atrakcji turystycznych między innymi słynne ruiny kościoła w Trzęsaczu,

Latarnia Morska w Niechorzu, rezerwat ptaków jeziora Liwia Łuża z trasą rowerową, nadmorskie klify w Rewalu.

Blisko jest stąd do Kamienia Pomorskiego w którym odbywa się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej

i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim oraz Port Jachtowy z piękną mariną którą warto zobaczyć.  

DJI_0682_3_4.jpg
WIATRAK W LEDZINIE.jpg

Przyjęcia plenerowe
na terenie Wiatraka

Na całym terenie znajdują się do wypoczynku gości meble ogrodowe, ławki i duże drewniane stoły np. do odpoczynku pod drzewami w upalne dni lub do relaksu z książką huśtawka. Goście często opalają się na kocach rozłożonych na trawniku w pełnej swobodzie, dla dzieci jest tu mnóstwo miejsca do zabawy.

Nasi wakacyjni goście miło wspominają organizowane przez nas grille z poczęstunkiem oraz prywatnym koncertem Pana Elvisa i oczywiście parkietem na trawie gdzie echo dobrej zabawy niosło się aż do morza.

Były u nas również organizowane koncerty zespołów muzycznych  np. zespołu ze śląska, koncert zespołu ludowego który nakręcił tu swój teledysk czy koncert pod brzozą pięknych Pań grających na skrzypcach, mamy wiele ciekawych wspomnień.

Piękną pamiątką dla naszych gości są zdjęcia na dużym zielonym terenie z trawnikiem miękkim jak dywan na tle zabytkowego Wiatraka – sesje nowożeńców, jubileuszowe, rodzinne itd.

Oferta świetnie pasuje dla Wczasów Rodzinnych np. rodziny dwupokoleniowej, zjazdy rodzinne, urlop z przyjaciółmi,

jubileusze. W Wiatraku były również organizowane spotkania integracyjne oraz przyjęcia plenerowe w tym wesela (kościół neogotycki w Konarzewie) – z pięknymi zdjęciami w plenerze wokół Wiatraka.

Przyjęcia odbywają się na zewnątrz do których przeznaczony jest duży i pięknie zadbany zielony teren z oczkiem wodnym z kolorowymi rybkami, romantycznym mostkiem, sadem owocowym w którym rosną porzeczki,

jeżyny, orzechy włoskie, pyszne jabłka a jesienią nawet grzyby – zapraszamy na ekologiczną degustację.

Na całym terenie znajdują się do wypoczynku gości meble ogrodowe, ławki i duże drewniane stoły np. do odpoczynku pod drzewami w upalne dni lub do relaksu z książką huśtawka. Goście często opalają się na kocach rozłożonych na trawniku w pełnej swobodzie, dla dzieci jest tu mnóstwo miejsca do zabawy.

Do dyspozycji gości jest również grill gdzie biesiadować można do późnych godzin wieczornych.

60879851_1090386837751607_6017542596681793536_n.jpg

scroll foto

Wiatrak holenderski z XVIII w.

Łąka, sielanka, morze, wypoczynek 

bottom of page